O nás

Vis Health

 

Vis Health je česká firma vyrábějící doplňky stravy kompletně v České republice a naše produkty splňují přísné normy České republiky a Evropské unie. Připravili pro Vás komplexní doplněk stravy, který podpoří Vaši imunitu a vitalitu s obsahem vitamínu D.

Při tvorbě doplňků stravy spolupracujeme s odborníky z oblasti medicíny a farmacie.

Naše produkty jsou vyráběny a registrovány v České republice.  

V současné době mnoho lidí nestíhá své tělo plně vyživovat a vystavuje se často stresu. Doplňky stravy nejsou schopny plně nahradit klidný a zdraví životní styl, ale  jsou ho schopny podpořit a doplnit nedostatky ve stravě. Proto vytváříme vhodné produkty, které jsou schopni doplní potřebné látky, vitamíny a minerály, čímž posílí Vaše tělo a podpoří imunitní systém. 

V současné době nabízíme jeden specificky připravený produkt a sortiment budeme postupně rozšiřovat. 

Doplňky stravy z naší nabídky nejsou léky a nenahrazují je. Proto je důležité respektovat rozhodnutí lékařů a jíst vyváženou a pestrou stravu.

 

O stránkách vishealth.cz: 

Na našich stránkách si můžete přečíst články o zdraví, účincích vitamínů, minerálů a dalších látek na lidské tělo. Na výběr máte ze dvou kategorií:

  • Informační články - jedná se o obecné články s informacemi o účincích doplňků stravy, které nemusí vycházet z odborných studií, ale pouze z poznatků a metod přírodní medicíny.
  • Odborné články - na této sekci zatím pracujeme. Do sekce budou přispívat odborníci z oblasti medicíny, farmacie a výživy.

V našem e-shopu si můžete naše jedinečné produkty, které jsou vyrobeny v České republice koupit.

V současné době nabízíme pouze jeden výrobek Immuvit, o kterém se více dozvíte zde. 

 

Zpět do obchodu