O nás

Vis Health

 

Vis Health je česká firma vyrábějící doplňky stravy kompletně v České republice a naše produkty splňují přísné normy České republiky a Evropské unie. Připravili pro Vás komplexní doplněk stravy, který podpoří Vaši imunitu a vitalitu s obsahem vitamínu D.

Při tvorbě doplňků stravy spolupracujeme s odborníky z oblasti medicíny a farmacie.

Naše produkty jsou vyráběny a registrovány v České republice.  

V současné době mnoho lidí nestíhá své tělo plně vyživovat a vystavuje se často stresu. Doplňky stravy nejsou schopny plně nahradit klidný a zdraví životní styl, ale  jsou ho schopny podpořit a doplnit nedostatky ve stravě. Proto vytváříme vhodné produkty, které jsou schopni doplní potřebné látky, vitamíny a minerály, čímž posílí Vaše tělo a podpoří imunitní systém. 

V současné době nabízíme jeden specificky připravený produkt a sortiment budeme postupně rozšiřovat. 

Doplňky stravy z naší nabídky nejsou léky a nenahrazují je. Proto je důležité respektovat rozhodnutí lékařů a jíst vyváženou a pestrou stravu.

 

O stránkách vishealth.cz: 

Na našich stránkách si můžete přečíst články o zdraví, účincích vitamínů, minerálů a dalších látek na lidské tělo. Na výběr máte ze dvou kategorií:

  • Informační články - jedná se o obecné články s informacemi o účincích doplňků stravy, které nemusí vycházet z odborných studií, ale pouze z poznatků a metod přírodní medicíny.
  • Odborné články - na této sekci zatím pracujeme. Do sekce budou přispívat odborníci z oblasti medicíny, farmacie a výživy.

V našem e-shopu si můžete naše jedinečné produkty, které jsou vyrobeny v České republice koupit.

V současné době nabízíme pouze jeden výrobek Immuvit, o kterém se více dozvíte zde. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení